Επισυνάπτεται ανακοίνωση με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εισαγωγή μεταπτυχιακών φοιτητών στο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στην “Πληροφορική Επιστημών Ζωής” για το ακαδ. έτος 2023-2024, καθώς επίσης και η αίτηση συμμετοχής.

Οι αιτήσεις και τα απαραίτητα δικαιολογητικά πρέπει να κατατεθούν το αργότερο μέχρι και την 24η Σεπτεμβρίου 2023, είτε ταχυδρομικώς με συστημένη επιστολή σε φάκελο με την ένδειξη: «Αίτηση Υποψηφιότητας ΔΠΜΣ ΠΕΖ» στην κάτωθι διεύθυνση:

Γραμματεία Τμήματος Ιατρικής

Ισόγειο κτιρίου Προκλινικών Λειτουργιών

26504 Ρίο Αχαΐας

είτε με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο secretary@med.upatras.gr,

είτε να κατατεθούν αυτοπροσώπως από τους ενδιαφερόμενους στη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής.

Η δικτυακή πύλη https://matrix.upatras.gr/sap/bc/webdynpro/sap/zups_pg_adm#, για την ηλεκτρονική κατάθεση της αίτησης, θα είναι διαθέσιμη έως και 24.09.2023.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΠΜΣ ΠΕΖ 2023-2024

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΔΠΜΣ ΠΕΖ 2023-2024